bakimlar

SERVİS &BAKIM ;

belge-varelSunduğumuz hizmetlerin projelendirilme ve devreye alınması sonrasında da kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak, Varel Alarmgroep olarak

bizim temel çalışma prensiplerimizden biridir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösterirken, sistemin teslimi sonrasında da profesyonel servis ve bakım hizmetlerine "Hizmet Devamlılığı ve Servis Sözleşmesi" çerçevesinde devam ederiz.

Konusunda uzman ve eğitimli olan mühendis, teknisyen ve yazılımcılardan oluşturulmuş satış sonrası Teknik Servis bölümümüz, siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermek üzere yapılandırılmıştır. Kaliteli servisin bir gereği olarak gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak amacıyla teknik ekibimiz, satışı ve uygulaması yapılan tüm sistemlere ait yurtiçi/yurtdışı eğitimlere periyodik olarak katılmaktadır.

Uygulanan periyodik bakımlar sayesinde sistemin hata/arıza oranı minimize edilerek maksimum verim hedeflenmekte, periyodik bakım raporları müşteri ile paylaşılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Periyodik ve önleyici bakımın amacı, sistemde hatalar oluşmadan tespit etmek ve servis maliyetini/kesinti süresini minimize etmektir.

Varel Alarmgroep Teknik Servisi, hizmet kalitesinin bir gereği olarak Bakım Sözleşmesi bulunan müşterilerine, hizmet yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerin yerine ikame ürün tedarik etmektedir. Böylelikle Varel Alarmgroep müşterileri bakım sözleşmesi alarak sistemin kesintisiz olarak çalışmasını garanti altına almış olmaktadırlar.
Bakım sözleşmesi yapılan müşterilerde aynı gün içinde problemin giderilmesi garanti edilmekte, sözleşme bulunmayan müşterilerde de bu kalite standarttı hedeflenmektedir.

Copyright © 2013 Varel Alarm Groep - 0216 327 62 80 (3 hat) - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  
 facebook twtter
byc